Obecnie posiadamy sieć stacji zlokalizowanych w dogodnych punktach Gdańska i Gdyni, na których oprócz paliw dostępny jest szeroki wybór akcesoriów motoryzacyjnych, płynów eksploatacyjnych oraz wiele więcej. O zadowolenie naszych klientów dbają profesjonalni pracownicy, którzy służą wsparciem i pomocą przy dokonywaniu wyborów zakupowych.

Od początku istnienia naszej firmy zajmujemy się sprzedażą i dostawą paliw bezpośrednio do naszych klientów. W tym czasie zdobyliśmy duże doświadczenie i zbudowaliśmy profesjonalny zespół kierowców oraz pracowników biurowych. Dodatkowo dysponujemy nowoczesnym, regularnie serwisowanym sprzętem, wyposażonym w legalizowane urządzenia wydawcze (wydawanie paliwa w kompensacji objętości dla 15°C oraz temperatury rzeczywistej). Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować usługę na najwyższym poziomie.

pracownicy
mocne strony

Doświadczenie

Wiedza techniczna

Zgrany zespół

Lojalność

Komunikatywność
Nasz zespół

Od początku istnienia naszej firmy zajmujemy się sprzedażą i dostawą paliw bezpośrednio do naszych klientów. W tym czasie zdobyliśmy duże doświadczenie i zbudowaliśmy profesjonalny zespół kierowców oraz pracowników biurowych.

baltic trade zespół