Wszystkich zainteresowanych znalezieniem dobrego zatrudnienia serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty pracy. Stacja paliw to miejsce, w którym trzeba wykazać się przede wszystkim odpowiedzialnością, doskonałą organizacją oraz umiejętnością obsługi klienta wg najwyższych standardów. Zadowolenie kontrahentów oraz budowanie z nimi odpowiedniej i zarazem wielopłaszczyznowej relacji biznesowej jest dla nas niezmiernie istotne. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że praca na stacji benzynowej wiąże się z koniecznością zadbania o wiele różnych obowiązków. Z tego właśnie powodu - ubiegający się o zatrudnienie - mogą z naszej strony liczyć zarówno na atrakcyjne wynagrodzenie, jak i możliwość rozwoju w profesjonalnym zespole.

Bezpośredni kontakt z klientem zawsze wymaga zachowania należytej kultury - bez względu na zaistniałą sytuację. Bardzo przydatne mogą okazać się również kwestie związane z umiejętnością szybkiego reagowania na nieprzewidziane zdarzenia. Zainteresowanych zapoznaniem się ze szczegółami aktualnych ofert pracy na stacji paliw serdecznie zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i przybliżą najistotniejsze z ekonomicznego punktu widzenia kwestie.

Praca na stacji paliw - jaki jest zakres obowiązków?

Decydując się na podjęcie zatrudnienia na stacji paliw, warto uświadomić sobie zakres obowiązków. Podczas obsługi klienta wymagamy przede wszystkim zachowania nienagannej kultury osobistej. Bardzo mile widziane są również umiejętności w zakresie tzw. sprzedaży aktywnej. Cenimy sobie osoby, które potrafią należycie wybadać potrzeby klienta i jednocześnie zasugerować mu zakup produktu z naszej oferty, którego potrzebuje. Postępowanie takie prowadzi bezpośrednio do zwiększenia zadowolenia kontrahentów. To istotne, ponieważ zależy nam na tym, aby miejscem chętnie wybieranym była właśnie nasza stacja benzynowa. Praca wymaga jednak nie tylko umiejętności interpersonalnych

Od osób ubiegających się o zatrudnienie oczekujemy także tego, aby były one w stanie samodzielnie poradzić sobie z obsługą kasy fiskalnej. Trzeba zadbać o to, żeby wszystkie dokumenty takie jak m.in. faktury VAT oraz paragony zostały wystawione zgodnie z przepisami obowiązującego w Polsce prawa. Należy również pamiętać o tym, że pracownik stacji paliw reprezentuje naszą firmę. Z tego powodu od osób odpowiadających na ofertę pracy oczekujemy troski o to, aby miejsce wykonywania obowiązków zawodowych zawsze było utrzymane w czystości.

Praca na stacji benzynowej - czego wymagamy?

Głównym wymogiem, jaki stawiamy przed pracownikami, jest reprezentowanie naszej marki w sposób godny i profesjonalny. Zależy nam na zatrudnieniu osób, które mają już doświadczenie zarówno w samej sprzedaży, jak i obsłudze klienta. Pojęcia te - choć często funkcjonują zamiennie - z praktycznego punktu widzenia wiążą się jednak wykorzystaniem zupełnie innych umiejętności. Podczas pracy na stacji benzynowej przydatna okazuje się także komunikatywność oraz pozytywne nastawienie do wykonywanych działań. Uśmiechnięty, rzetelny i sprawnie działający pracownik to najlepsza wizytówka firmy. Od osób ubiegających się o zatrudnienie wymagamy uczciwości oraz odpowiedzialności. Istotne są także kwestie dotyczące wysokiej kultury osobistej. Oczekiwania klientów względem jakości obsługi stale rosną.

Wszyscy kontrahenci - w tym ci bezpośrednio odwiedzający punktu sprzedaży paliw - chcą być wysłuchani i przede wszystkim odpowiednio zrozumiani. Dlatego też jedną z ważniejszych cech wyróżniających dobrego pracownika jest wsłuchiwanie się w potrzeby odbiorców. Przed uczestnikami rekrutacji stawiamy także wymagania techniczne. Odpowiadają na naszą ofertę, należy przedstawić aktualną książeczkę zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia. Bo bardzo istotne, ponieważ praca na nowoczesnej stacji benzynowej wiąże się obecnie z wykonywaniem obowiązków polegających m.in. na przygotowywaniu posiłków i napojów dla podróżujących. Poszukujemy pracowników do naszych punktów zlokalizowanych w Gdańsku oraz w Gdyni.

SPRZEDAWCA/ KASJER NA STACJI PALIW

LOKALIZACJA: GDYNIA / GDAŃSK

Zakres obowiązków:

 • obsługa klienta oraz aktywna sprzedaż zgodnie z obowiązującymi standardami,
 • obsługa systemu kasowego,
 • wystawianie dokumentów sprzedażowych, kasowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
 • dbanie o estetykę, porządek i higienę w miejscu pracy.

Wymagania:

 • doświadczenie w sprzedaży/ obsłudze klienta poparte praktyką,
 • komunikatywność oraz pozytywne nastawie do wykonywanych zadań,
 • uczciwość i odpowiedzialność,
 • wysoka kultura osobista,
 • znajomość obsługi kasy fiskalnej,
 • aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia.

Oferujemy:

 • stabilne zatrudnienie w oparciu umowę o pracę lub umowa zlecenie;
 • atrakcyjne warunki wynagrodzenia;
 • system premiowy;
 • rozwojową pracę w profesjonalnym zespole.