Dane firmy

Baltic- Trade Paliwa

Baltic- Trade Paliwa Sp. z o.o.
ul. Gdyńska 38
80-209 Tuchom
NIP: 5252534152
REGON: 146208291

Dział handlowo-logistyczny

Kierownik działu

Tomasz kiedrowski
+48 795 644 455
 t.kiedrowski@baltictrade.com.pl

Zamówienia oraz ich koordynacja

Dominik Owsianko
+48 518 443 494
 logistyka@baltictrade.com.pl

Przedstawiciel handlowy

Iwona Dadacz
+48 781 444 999
 i.dadacz@baltictrade.com.pl

Obsługa klientów flotowych

Tomasz Kiedrowski
+48 795 644 455
 flota@baltictrade.com.pl

Stacja Gdańsk

ul. Rzęsna 3
80-716 Gdańsk
58 306 71 84
stacja.gdansk@baltictrade.com.pl

Godziny otwarcia:
pon.: 6:00-24:00
wt.-pt.: czynne całą dobę
sob.: 00:00-14:00
niedz.: 18:00-24:00

Ceny paliw:
ON TIR: 6,24 zł
ON: 6,34 zł
PB95: 6,34 zł
LPG: 2,60 zł
ADBLUE: (z dystrybutora): 2,35 zł

Stacja Gdynia

ul. Hutnicza 36
81-061 Gdynia
58 667 41 93
stacja.gdynia@baltictrade.com.pl

Godziny otwarcia:
pon.: 6:00-24:00
wt.-pt.: czynne całą dobę
sob.: 00:00-16:00
niedz.: 18:00-24:00

Ceny paliw:
ON TIR: 6,24 zł
ON: 6,34 zł
PB95: 6,34 zł
ADBLUE: (z dystrybutora): 2,35 zł

Stacja Port Gdynia

al. Solidarności 2
81-336 Gdynia
58 621 51 92
stacja.port@baltictrade.com.pl

Godziny otwarcia:
pon.-pt.: 6:00-22:00
sob.: 06:00-14:00
niedz.: zamknięte

Ceny paliw:
ON TIR: 6,24 zł
ON: 6,34 zł
PB95: 6,34 zł
LPG: 2,60 zł
ADBLUE: (z dystrybutora): 2,35 zł

Stacja Unruga

ul. Admirała Józefa Unruga 111
81-153 Gdynia
577 600 933
stacja.unruga@baltictrade.com.pl

Godziny otwarcia:
pon.-pt.: 7:00-21:00
sob.: 8:00-14:00
niedz.: zamknięte

Ceny paliw:
ON TIR: 6,24 zł
ON: 6,34 zł
PB95: 6,34 zł
ADBLUE: (z dystrybutora): 2,35 zł

Stacja Trakt Św. Wojciecha

ul. Trakt Św. Wojciecha 223/225
80-017 Gdańsk
58 309 02 28
stacja.trakt@baltictrade.com.pl

Godziny otwarcia:
pon.-pt.: 6:00-21:00
sob.: 6:00-14:00
niedz.: zamknięte

Ceny paliw:
ON TIR: 6,24 zł
ON: 6,34 zł
PB95: 6,34 zł
ADBLUE: (z dystrybutora): 2,35 zł

Stacja Marynarki Polskiej

ul. Marynarki Polskiej 73E
80-557 Gdańska
58 342 12 75
stacja.marynarki@baltictrade.com.pl

Godziny otwarcia:
pon.-pt.: 6:30-21:30
sob.: 6:30-14:30
niedz.: zamknięte

Ceny paliw:
ON TIR: 6,24 zł
ON: 6,34 zł
PB95: 6,34 zł

Masz pytanie? Napisz do nas