Paliwa do klientów hurtowych dostarczamy nowoczesną flotą pojazdów ciężarowych przystosowaną do przewozu paliw. W naszej flocie znajdują się cysterny paliwowe o pojemności 31 000 litrów oraz mniejsze o pojemności 18 000 litrów. Dzięki tym drugim zrealizujemy dostawę nawet w miejsca z utrudnionym dojazdem. Zróżnicowany i dobrze wyposażony tabor pozwala nam na szybką i terminową realizację każdego zlecenia.

W ofercie firmy znajdują się następujące paliwa:

  • Olej napędowy
  • Benzyny bezołowiowe PB95 oraz PB98
  • Olej opałowy
  • AdBlue
cena oleju napędowego w hurcie
Dlaczego warto

Szybkość realizacji dostaw

Szybkość realizacji dostaw. Dostawa realizowana w przeważającej ilości przypadków jest już w 24 godziny od złożenia zamówienia, jednak nie później niż w 48 godzin. Dzięki temu nasi klienci mają pewność ciągłości zaopatrzenia i mogą planować zamówienia paliw czy oleju napędowego z odpowiednim wyprzedzeniem.

Najwyższa jakość

Zdajemy sobie sprawę, że korzystna, hurtowa cena oleju opałowego i napędowego, benzyny oraz Adblue jest bardzo istotnym czynnikiem zachęcającym do kupowania u nas, jednak równie duże znaczenie ma jakość, dlatego proponujemy produkty najwyższego gatunku, pochodzące tylko od sprawdzonych, krajowych dostawców (między innymi Orlen Paliwa oraz Lotos Paliwa).

Rabaty

Korzystne rabaty procentowe lub wartościowe od ceny SPOT publikowanej przez PKN Orlen, dzięki którym hurt jest jeszcze tańszy, a cena oleju napędowego, opałowego, benzyny i Adblue (tylko rabatowanie procentowe). Będzie to dla Ciebie korzystniejsze rozwiązanie

Odroczony termin płatności

Płatność gotówką lub przelewem z odroczonym terminem płatności (po wcześniejszej weryfikacji) – gwarantujemy elastyczne i nakierowane na potrzeby klienta podejście do każdej transakcji.

<

Tylko 1000 litrów

Oferowane przez Baltic-Trade, z Trójmiasta, ceny hurtowe paliwa i oleju opałowego dostępne są już w przypadku niewielkich zamówień, ponieważ realizujemy dostawy już od 1000 litrów.

Jesteśmy elastyczni
możesz na nas liczyć !

W trosce o zadowolenie klientów biznesowych oferujemy pakiety korzyści takich jak odroczony termin płatności, bezpłatną dostawę ( ustalana indywidualnie z odbiorcą) i hurtowe ceny oleju napędowego, opałowego, benzyny oraz Adblue. Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi i zaufanymi producentami paliw, co zapewnia naszym klientom bezpieczeństwo i wysoką jakość oferowanych produktów.

Szerokie i stale powiększające się grono naszych odbiorców zawdzięczamy nieustannemu rozwojowi technologicznemu, ukierunkowaniu na potrzeby klienta i ciągłemu zwiększaniu jakości obsługi klienta. Zaopatrujemy stacje paliw, zakłady przemysłowe, firmy transportowe oraz inne przedsiębiorstwa, instytucje i organizacje, w których działalności ważną rolę odgrywają produkty z ropy naftowej. Zachęcamy do kontaktu każdego, kogo interesuje hurt paliw, a cena i jakość są kluczowymi czynnikami decydującymi o wyborze dostawcy.

paliwo ceny hurtowe

Dostawa paliwa i oleju napędowego hurtowoZamów

Sprawdzony i pewny dostawca paliwa i oleju napędowego w hurcie

Nasz zespół tworzą wysoko wykwalifikowani specjaliści z doświadczeniem na rynku rafineryjnym, którego specyfikę i uwarunkowania znają doskonale, dzięki czemu możemy zapewnić klientom profesjonalne wsparcie w zaopatrzeniu w paliwa i olej opałowy. Dojeżdżamy z zamówieniami do dowolnego miejsca w Polsce i obsługujemy zarówno niewielkie stacje benzynowe czy rodzinne firmy transportowe, jak i duże przedsiębiorstwa oraz sieci stacji, które interesuje hurt paliw w jak najlepszych cenach.

Zapewniamy dostawy przedsiębiorstwom i klientom instytucjonalnym z dowolnych branż. Z powodzeniem obsługujemy nawet bardzo duże zamówienia, które wymagają zaangażowania znacznej floty specjalistycznych pojazdów. Wszystkie dostarczane przez nas paliwa przechodzą wieloetapową kontrolę jakości, dzięki czemu klienci są zadowoleni z ich właściwości i chętnie składają kolejne zamówienia. Znaczenie dla ich satysfakcji ma oczywiście także cena oleju napędowego i opałowego, benzyny i Adblue, która w hurcie jest wyjątkowo atrakcyjna. W razie potrzeby dostarczamy kilka rodzajów paliw jednym transportem.

Każda dostawa odbywa się na ustalonych wcześniej, niezmiennych warunkach, które zapewniają korzystne ceny i parametry paliwa odpowiadającego deklarowanym wartościom. Dzięki temu nasi kontrahenci są pewni, że kosnumują lub sprzedają swoim klientom wysokiej jakości benzynę, olej napędowy i opałowy bądź Adblue, które spełniają ich wymagania i gwarantują satysfakcję z zakupu.

W ramach świadczonych usług staramy się budować partnerskie, uczciwe relacje biznesowe, które przynoszą korzyści obu stronom transakcji. Zależy nam na trwałej i regularnej współpracy, dzięki której nasze paliwa mogą docierać do jak największej liczby odbiorców poszukujących wysokiej jakości i dobrych cen. Jeżeli więc interesuje Cię zakup benzyny, oleju opałowego, napędowego bądź Adblue zarówno w ilościach hurtowych jak detalicznych oraz na atrakcyjnych warunkach finansowych, zapraszamy do współpracy z naszą firmą z Trójmiasta!

Hurtowe ceny paliw - PKN ORLEN

olej napędowy ceny hurtowe

zł/m3

paliwo ceny hurtowe

zł/m3

Olej opałowy

zł/m3

Hurtowy Kurs paliw ORLEN aktualny od: godz.

UWAGA - cena netto za paliwo w temperaturze referencyjnej 15oC

Od podanych cen paliw oferujemy indywidualne rabaty.

Ceny paliw w Polsce ustalane są przez producentów na podstawie uwarunkowań rynkowych sterowanych zjawiskami zachodzącymi na światowych rynkach produktów naftowych, stanem gospodarki polskiej i polityki fiskalnej państwa.

Na wysokość cen detalicznych paliw wpływają przede wszystkim:

  • podatki i opłaty nakładane na paliwa czyli akcyza, opłata paliwowa i VAT oraz opłata zapasowa
  • cena ropy naftowej oraz gotowych produktów na światowych giełdach
  • kurs dolara
  • warunki na rynku krajowym kształtowane przez konkurencję.