Obecnie posiadamy sieć punktów zlokalizowanych w dogodnych punktach Gdańska i Gdyni, na których oprócz paliw dostępny jest szeroki wybór akcesoriów motoryzacyjnych, płynów eksploatacyjnych oraz wiele więcej. Zwracamy szczególną uwagę na jakość oferowanych produktów naftowych, współpracując jedynie ze sprawdzonymi, uznanymi na rynku dostawcami. Prowadzone przez nas stacje benzynowe z AdBlue są doskonale zaopatrzone, dzięki czemu kierowcy mogą na nich zarówno zatankować paliwo, jak i np. uzupełnić olej czy wymienić wycieraczki. O zadowolenie naszych klientów dbają profesjonalni pracownicy, którzy służą wsparciem i pomocą przy dokonywaniu wyborów zakupowych.

Od początku istnienia naszej firmy zajmujemy się sprzedażą i dostawą paliw bezpośrednio do naszych klientów - zarówno indywidualnych, jak i hurtowych, zapewniając konkurencyjne ceny oraz obsługę na najwyższym poziomie. W tym czasie zdobyliśmy duże doświadczenie i zbudowaliśmy stacje benzynowe obsługiwane przez profesjonalny zespół kasjerów, kierowców oraz pracowników biurowych. Dodatkowo dysponujemy nowoczesnym, regularnie serwisowanym sprzętem, wyposażonym w legalizowane urządzenia wydawcze (wydawanie paliwa w kompensacji objętości dla 15°C oraz temperatury rzeczywistej). Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować usługę na najwyższym poziomie.

pracownicy
mocne strony

Doświadczenie

Wiedza techniczna

Zgrany zespół

Lojalność

Komunikatywność
Nasz zespół

Zdobyliśmy duże doświadczenie i zbudowaliśmy profesjonalny zespół kierowców oraz pracowników biurowych. Dzięki temu obsługa klientów jest kompleksowa, a jakość paliw i oferowanych akcesoriów motoryzacyjnych wysoka. Mamy dodatkowo stacje benzynowe z AdBlue, które jest tankowane prosto z dystrybutora. Jest przydatne zarówno dla kierowców ciągników siodłowych, jak i właścicieli nowszych pojazdów osobowych wyposażonych w silniki wysokoprężne. Uzupełnianie dodatku jest bardzo proste, a w razie potrzeby swoją pomoc w tym zakresie oferuje nasza wykwalifikowana kadra.

Stawiamy jednocześnie na rozwój, poszukując nowych pracowników do naszych stacji benzynowych. Przy zatrudnianiu kierujemy się nie tylko doświadczeniem kandydatów i ich umiejętnościami, ale też komunikatywnością oraz wysoką kulturą osobistą. Dzięki temu każdy kierowca obsługiwany jest profesjonalnie i w miłej atmosferze. Grono naszych stałych klientów nieustannie rośnie - zachęcamy do skorzystania z oferty i dokładnego poznania wszystkich atutów polskich stacji benzynowych Baltic-Trade!

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy natomiast do kontaktu. Aplikację można złożyć zarówno elektronicznie, jak i składając podanie w jednym z naszych punktów znajdujących się na terenie Trójmiasta.

baltic trade zespół

Dlaczego warto wybrać stacje benzynowe Baltic-Trade?

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów detalicznych, jak i odbiorców hurtowych. Dużym atutem jest w tym przypadku szeroki asortyment dostępnych paliw. To przede wszystkim benzyna i olej napędowy, ale też dodatek AdBlue czy gaz LPG. Tym samym jesteśmy w stanie obsłużyć właścicieli pojazdów z różnymi silnikami spalinowymi.

Kierowane przez nas polskie stacje benzynowe są zaopatrzone również w produkty dodatkowe. Zaliczają się do nich nie tylko wspomniane akcesoria i części motoryzacyjne, ale również artykuły spożywcze. Zatrzymując się na tankowanie, kierowca może uzupełnić swoje zapasy na dalsze etapy podróży. Oferujemy też gorącą kawę i przyrządzane na ciepło posiłki. Nasze obiekty to zatem punkty, które warto uwzględnić przy planowaniu każdej trasy.

Obsługujemy karty flotowe, dzięki czemu właściciele firm i ich pracownicy mogą skorzystać z możliwości odroczonej płatności za uzupełnione paliwo. Udostępniamy także specjalny panel klienta, który usprawnia system kontrolowania wydatków przedsiębiorstwa np. na benzynę czy olej napędowy. Nasze stacje benzynowe z AdBlue to doskonałe miejsce zarówno dla osób chcących zatankować swoje prywatne auta, jak i tych, którym zależy na tanim zakupie dobrej jakości paliw do służbowych pojazdów.

Stacje Baltic-Trade - co oferujemy kierowcom zawodowym?

Atutem naszych nowoczesnych stacji benzynowych z AdBlue jest lokalizacja. Punkty znajdują się w Gdańsku i Gdyni, czyli miastach mających bardzo duże znaczenie w kontekście eksportu oraz importu towarów. Z tego względu ofertę dopasowaliśmy również do potrzeb kierowców zawodowych, którzy kierują ciągnikami siodłowymi z naczepami lub samochodami dostawczymi. Nasze punkty sprzedaży paliw są przystosowane do obsługi wspomnianych kart flotowych, a dla stałych kontrahentów proponujemy atrakcyjne rabaty.

Ustalenie indywidualnych stawek za poszczególne paliwa sprawia, że współpraca z Baltic-Trade niesie za sobą przede wszystkim korzyści finansowe dla przedsiębiorców i pracujących dla nich kierowców zawodowych. Ci drudzy mogą także kompleksowo przygotować się do dalekich tras. Dzięki dostępności najważniejszych części motoryzacyjnych przeprowadzenie niewielkiego serwisu jest na naszych polskich stacjach benzynowych bezproblemowe.

Przez wszystkie dni robocze pracujemy całodobowo, otwierając trójmiejskie punkty w każdy poniedziałek o 6:00. Dzięki temu kierowcy realizujący kursy nocne również są w stanie uzupełnić swoje zapasy i zatankować paliwo. Zarządzane przez nas stacje benzynowe obsługują zarówno kierowców polskich, jak i zagranicznych.

Przedsiębiorców zainteresowanych stałą współpracą zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy przekonani, że zaproponowana przez nas oferta sprzedażowa w połączeniu z szerokim asortymentem polskich stacji benzynowych z AdBlue będzie dla każdego przedsiębiorcy bardzo korzystnym rozwiązaniem. Zapraszamy też klientów indywidualnych, którzy poszukują pewnego źródła paliw do swoich samochodów.